Як орендуючи квартиру не потрапити на «гачок» шахраїв

І знову люди стали жертвою шахраїв! Зателефонував учора чоловік із запитанням “Що робити?” Знайшов квартиру на одному з порталів, зателефонував за вказаним номером телефону. Його запросили до офісу, взяли 4200 грн за перший місяць оренди та відправили на квартиру, де його начебто зустріне ріелтор, познайомить з власником та підготує договір. Як ви вважаєте, чим закінчилася ця історія?

Звичайно, ніякого ріелтора за вказаною адресою не було, на телефонні дзвінки не відповідали. Після повернення в офісі, орендар там нікого не знайшов, а ознаки компанії зникли. Що я міг порадити? У поліцію хіба що.

Шановні орендарі! Будьте уважні, оплачуйте за проживання лише власникам житла і після підписання договору оренди. Перевіряйте паспорт і код власника, читайте документи, що підтверджують право власності, звіряйте дані. Довіряйте фахівцям, яким приховувати нема чого. Ви їх знайдете в соціальних мережах, зрозумієте хто вони по відгукам та рекомендаціям на персональних сайтах. Пам’ятайте, за пропозиціями з нереально низькою ціною – фейки та шахраї!

Олександр Крамнистий