fbpx

Продаж будівлі комерційного призначення в м Умань, Черкаської області

Пропонуємо придбати будівлю комерційного призначення (можлива оренда, деталі за телефоном) в м. Умань, вул. Визволителів, 21. Загальна площа приміщень 232 кв.м., складається з: торгового залу 184 кв.м., кабінету 11 кв.м., санвузла з душовою, а також підсобних приміщень. Висота стелі від 3 до 5 метрів. Будинок побудований на ділянці розміром 10 соток з призначенням – для будівництва магазину.

Стіни з ракушняка, зовні обкладені облицювальною цеглою, прозорий дах з полікарбонату. Комунікації: газ, міський водопровід, електрика (3 фази), септик. Встановлено газовий і електричний котли, підлога з підігрівом, підключена охоронна сигналізація, на вікна та двері встановлені захисні ролети.

Будівля має два входи. Центральний обладнаний пандусом, є свій паркінг, вулична підсвітка. До службового входу, зі зворотного боку будівлі, є окремий заїзд. Можливе збільшення ділянки за рахунок сусідньої з призначенням для будівництва та обслуговування житлового будинку. Розташування: приватний сектор, дорога з хорошим автомобільним трафіком, до траси М05 відстань 800 метрів, поруч знаходиться авторинок.

Ціна 130000 у.о. Без комісії для покупця.