fbpx

Оренда будівлі для розміщення магазину, ресторану, складу та іншого

Пропонуємо в оренду будинок комерційного призначення для розміщення магазину, ресторану, кафе, складу, логістики, сфери послуг та інших напрямів Вашого бізнесу, в м. Умань, вул. Визволителів, 21. Загальна площа 232 кв.м., складається з: торгового залу 184 кв.м., кабінету 11 кв.м., санвузла з душовою, а також підсобних приміщень. Висота стін від 3 до 5 метрів. Будинок побудований на ділянці розміром 10 соток з призначенням – для будівництва магазину.

Стіни з ракушняка, зовні обкладені облицювальною цеглою, прозорий дах з полікарбонату. Комунікації: газ, міський водопровід, електрика (3 фази, 15 кВт з можливістю збільшення потужності), септик. Встановлено газовий і електричний котли, підлога з підігрівом, підключена охоронна сигналізація, на вікна та двері встановлені захисні ролети.

Будівля має два входи. Центральний обладнаний пандусом, є свій паркінг, вулична підсвітка. До службового входу, зі зворотного боку будівлі, є окремий заїзд. Розташування біля дороги з насиченим автомобільним трафіком, до траси М05 відстань 800 метрів, поряд знаходиться авторинок та готельно-ресторанний комплекс «Колиба».

Вартість оренди 23 200 грн. у місяць. Без комісії для покупця.