Оренда будівлі комерційного призначення в місті Умань

Пропонуємо в оренду будівлю комерційного призначення для розміщення магазину, ресторану, кафе, складу, логістичного центру, об’єктів сфери послуг, автомобільного сервісу або інших напрямів Вашого бізнесу, в м. Умань, вул. Визволителів, 21. Загальна площа 232 кв.м., складається з: торгового залу 184 кв.м., кабінету 11 кв.м., санвузла з душовою, а також підсобних приміщень. Висота стін від 3 до 5 метрів. Будинок побудований на ділянці розміром 10 соток з призначенням – для будівництва магазину.

Стіни з ракушняка, зовні обкладені облицювальною цеглою, прозорий дах з полікарбонату. Комунікації: газ, міський водопровід, електрика (3 фази, 15 кВт з можливістю збільшення потужності), септик. Встановлено газовий і електричний котли, підлога з підігрівом, підключена охоронна сигналізація, на вікна та двері встановлені захисні ролети.

Будівля розташована біля дороги з насиченим автомобільним трафіком, до траси М05 відстань 800 метрів. має два входи. Центральний обладнаний пандусом, є свій паркінг, вулична підсвітка. До службового входу, зі зворотного боку будівлі, є окремий заїзд. Поряд знаходиться авторинок та готельно-ресторанний комплекс «Колиба».

В залежності від напрямку діяльності вашого бізнесу, будівля може потребувати проведення ремонтних робіт, які власник готовий компенсувати за рахунок оренди. Якщо ця пропозиція зацікавила Вас, телефонуйте, домовимося! Пропозиція без комісії для орендаря.

Вартість оренди 23200 грн. на місяць.