fbpx

Продаж однокімнатної квартири зі своїм двориком в місті Ірпінь

До вашої уваги пропонується однокімнатна квартира, яка розташована в клубному будинку “Пушкіна” та знаходиться в центральній частині міста Ірпінь Київської області, вул. Пушкінська 21А.

Унікальність квартири в тому, що вона має свій окремий дворик (відкриту терасу), де можна створити зону відпочинку для себе або всієї родини. Вихід до нього облаштований з кухні, площа дворику 35 кв.м.

Розташована квартира на першому поверсі чотириповерхового цегляного будинку 2016 року будівництва. Загальна площа 38,5 кв.м., житлова 16 кв.м., площа кухні 13,7 кв.м. Стан квартири після будівельників, розведена електрична проводка, встановлений двоконтурний газовий котел, є датчики руху.

Всього в будинку 16 квартир. В підвальному приміщенні працює сауна для мешканців, також планується організація спортивної зали. Є можливість придбати комору.

Територія будинку огороджена, є місця для паркування автомобілів, крита альтанка. Поруч розташований дитячий майданчик і паркова зона. Не зволікайте, такі варіанти зустрічаються рідко!

Вартість 28800 у.о. Пропозиція без комісії для покупців.

Оставьте комментарий